Współpraca B2B

Zapraszamy do współpracy

architektów, elektryków, firmy audio instalujące głośniki podtynkowe, firmy zajmujące się wykańczaniem wnętrz, firmy budowlane, tynkarzy, kierowników budów..... 

Nowoczesne wnętrza charakteryzują się minimalizmem. Wszystko w nowo projektowanym domu jest w tej chwili łatwo dostępne, ale jednak ukryte. Podobnie jest z głośnikami. Głośniki ukryte w ścianie czy w suficie to rozwiązanie na najbliższych kilka / kilkanaście lat. Wszyscy producenci kolumn głośnikowych do stereo czy kina domowego zauważyli ten trend i znaczna część oferty każdego z producentów to głośniki instalacyjne.

Każdy głośnik instalacyjny potrzebuje obudowy- i to nasze miejsce. Jesteśmy producentem obudów i zapraszamy Was do współpracy z nami.

Oczywiście łączymy dobre rozwiązania z dobrymi warunkami finansowymi. Jeżeli jesteście zainteresowani współpracą prosimy o założenie konta w naszym sklepie

https://obudowy-glosniki-instalacyjne.pl/user/createAccount

lub wyrażenie chęci współpracy na mail : biuro@obudowy-glosniki-instalacyjne.pl

Po krótkiej weryfikacji przyznajemy rabat dla stałych kontrahentów. Od tego momentu możecie składać zamówienia w naszym sklepie na specjalnych warunkach.